środa, 1 stycznia 2020

Spodnie xxl na gumie czy na pasku?

Spodnie to ulubiona część garderoby nie tylko wśród Pań xxl, ale w ich wypadku pojawia się problem - jak dobra odpowiednio spodnie, aby były wygodne i efektownie wyglądały.
Wiadomo, ze każda z nas ma inną figurę, inne proporcje.

Jeśli więc chcemy wybrać spodnie na tzw. pasku - polecam wybrać się do dobrej krawcowej, aby ta uszyła spodnie dopasowane do danej figury.

Są oczywiście Panie, których proporcje są idealnie dopasowane do tzw. standardów rozmiarowych.
Ale... zdarza się to bardzo rzadko.

Idealnym rozwiązaniem stają się spodnie z gumą w pasie.  Mamy modele spodni dla puszystych, które gumę maja tylko po bokach, są takie, w których guma jest z tyłu. Te rozwiązania pozwalają nam dopasować spodnie, a jednocześnie cieszyć się elegancją, jaką dają spodnie na pasku.

Są również spodnie, gdzie guma jest na całym obwodzie. Te spodnie są najwygodniejsze,ale....
Aby nie straciły na elegancji trzeba bardzo uważać, aby guma nie marszczyła się w pasie. Jeśli w pasie będą po prostu za duże - pomarszczą nam się i stracą swój fason. Pamiętajmy więc, że guma musi być naciągnięta przynajmniej do takiego momentu, żeby stała się gładka i nie marszczyła materiału.

Przy wyborze spodnie trzeba również zwrócić uwagę na max naciągnięcie gumy w pasie - dotyczy to zwłaszcza Pań z figurą jabłka, gdzie wymiary w pasie często są takie same, albo i większe niż w biodrach. Pamiętajmy, że zbyt naciągnięta guma spowoduje uwidocznienie wałeczków na brzuchu - a tego każda z nas chce uniknąć :-)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza